KVL Hause on loodud 2005.aastal ning ettevõte asus kohe algusest peale samale tasemele koos finantsiliste konsultatsioonide, era- ning juriidiliste isikute krediteerimise taotlemise assisteerimise, kinnisvara vahendamise ning kindlustustegevuse professionaalidega.

Enne iseseisvaks üksuseks muutumist kuulus KVL Hause aastatel 2003 kuni 2005 kindlustusettevõtte Vagner K. Agentuuri OÜ koosseisu, olles viimase juhtivaks osakonnaks.

Täna on KVL Hause valmis esindama Teie huve kinnisvara turul, osutades Teile maakleri teenuseid, jälgima kindlustuspoliiside vormistamist ning liisingute ja krediitide taotlemist.

Iga samm, mida võtab ette KVL Hause personal, on tingitud eelkõige firma töötajate isiklikust kohustusest teha kliendile selgeks tulevase tehingu iga pisim nüanss.

Meie konsultatsioonid saadavad Teid igal lepingu allakirjutamise eelsel etapil. Üks meie programmi kohustuslikest punktidest on kliendi abistamine tema isiklike jõudude ja võimaluste hindamisel.

Juhindudes sellest ''kuldsest'' reeglist pakub KVL Hause oma klientidele personaalset teenindust nendele sobival ajal ning alati tasuta kvalifitseeritud konsultatsioone liisingut ja krediiti ning samuti ka teistes kinnisvara tehinguid puudutavates küsimustes.

Iga asjaolu korral omab KVL Hause paindlikku, täpselt ja kindlalt kombineeritud individuaalset skeemi saavutamaks maksimaalseid tulemusi võimalikult vähese ajaga.

Meie põhimõtted ja väljavaated äriga tegelemise taktikale ja strateegiale võimaldavad ettevõttel viia ellu ärilahendused slogani ''Meie klient on meie partner'' all. Firmast
Kinnisvara
Kinnisvara
Kinnisvara
Kinnisvara
Liising
Kinnisvara
Laen
Pakkumised
Pakkumised välismaal
Partnerid
Detailplaneeringud