Tänapäeval teame me kõik, et igas finantse puudutavas küsimuses mängib suurt rolli maine, professionaalsuse aste ning oskus viivitamatult reageerida ärimaailma muutustele.

KVL Hause idee rakendamine võimaldab iga dokumendi vormistamisel vähendada reglamenteeritud protseduuride arvu miinimumini, seega kiirendades oluliselt finantseerimise fakti nii eraisikule kui ka väike- ja keskmisele ettevõttele.

Operatiivne ning õigesti koordineeritud tegutsemine panga eriüksustega ja partnerfirmadega võimaldab läbi viia õigeaegse ja täpse kinnisvara hindamise mis toob lähemale siduvate lepingute sõlmimise.

Kiire reageerimine kõikidele laenu- ja liisingutaotlustele võimaldab klientidel lisafinantseeringute kasutamist lepingute toimimise ajal.

Aastaid kestev koostöö ja ühine areng koos endiste koostööpartneritega andis ettevõttele kogemuse ja ärikontaktid ning võimaldas detailselt uurida turgu koos selle kõigi varjatud teguritega. See võimaldas ettevõttel sihikindlalt saavutada võtmepositsiooni, järkjärgult laiendades oma tegevusala.

Juba 2003.aastast pakub KVL Hause osakond aktiivselt kvalifitseeritud abi elamu- ja hüpoteeklaenude ning elamu- ja autoliisingu taotlemisel.